دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

چرا دریچه ی الکترومغناطیسی وقتی به انرژی وصل می شود به درستی کار نمی کند؟

اغلب گسل های استفاده از دریچه های الکترونی وجود دارد . شایع تر این است که دریچه های الکترونی پس از انرژی دادن به درستی کار نمی کنند. شخص مربوطه مسئول لیدیان گفت که دلیل اصلی این وضعیت این است که اموال متوسط در محدوده کاری دریچه الکترونی نیستند. البته، این نیز شامل دلایل نصب و عملیات مصنوعی است. در زیر یک تحلیل دقیق از این است که چرا دریچه نمک را نمی توان انرژی گرفت. کار عادی؟

1. فشار مایع یا تفاوت فشار کاری مطابقت ندارد. این مشکل همچنین موجب می شود دریچه الکترونی به درستی کار نکند. محیط نمی تواند عبور کند، زیرا وضعیت کار دریچه های الکترونی نمیتواند شرایط کاری واقعی را برآورده کند و در محدوده محیط کار واقع نباشد.

2، ویسکوزیته مایع یا درجه حرارت مطابقت ندارد، این به طور کلی به دلیل انتخاب اشتباه مدل سوپاپ سوپاپ، یا خواص رسانه ها تغییر کرده است.

راه حل این است که خواص رسانه را بررسی کنید. شما می توانید خواص رسانه را تنظیم کنید. در غیر این صورت، شما باید محصول مناسب را جایگزین کنید.

3. خاک و ناخالصی ها در اطراف هسته ی دریچه و هسته ی متحرک مخلوط می شوند. هنگامی که ناخالصی ها داخل داخل دریچه ی سوپاپ سوپاپ وارد می شوند، محصول سوپاپ سوپاپ به درستی کار نمی کند.

این درمان تمیز کردن داخل است و دریچه فیلتر باید قبل از شیر نصب شود.

4. فیلتر قبل از شیر یا سوراخ دریچه خلبان مسدود شده است، که همچنین ناخالصی های زیادی ایجاد می شود.

روش درمان این است که سوراخ دریچه های الکترونی فیلتر و خلبان را بررسی کنید و فیلتر یا سوراخ دریچه خلبان را تمیز کنید. علاوه بر این، رسانه شیر دریایی باید بررسی شود، و ناخالصی های اضافی باید در زمان تمیز نگه داشته شوند.

5، فرکانس کار بیش از حد بالا است و یا امید به زندگی

فرکانس فرکانس بیش از حد بر عملکرد عادی شیر سوپاپ تاثیر می گذارد. علاوه بر این، اگر دریچه های الکترونی برای مدت زمان طولانی استفاده شود و عمر مفید آن منقضی شود، شیر الکترونی به درستی کار نخواهد کرد.

راه حل این است که مدل محصول را مجددا انتخاب کرده یا جایگزین آن با یک محصول جدید شوید.

6359924812651891454428783.jpgپرس و جو
این است کارخانه ابزار Yuyao No.4, اگر شما هر گونه سوال، درخواست، و غیره، لطفا با استفاده از این فرم با ما تماس بگیرید. تمام نظرات و پیشنهادات شما استقبال می شود.)
Contact us

تلفن: 0086-574-62833672

فکس: 0086-574-62811735

وب: www.fluid-valve.com

افزودن: No.66 Changxin Road، Yuyao شهر، استان ژجیانگ، چین

ایمیل: valve@fluid-valve.com