دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

ویژگی های توپ دریچه های پنوماتیک در مقایسه با سایر شیرهای پنوماتیک چیست؟

1، عملکرد ضد استاتیک: بهار بین توپ، ساقه شیر و بدن سوپاپ قرار می گیرد که می تواند برق استاتیک تولید شده توسط فرایند سوئیچینگ را تخلیه کند.

2، عمر طولانی مدت: از آنجا که مواد مانند PTFE دارایی خود روانکاری خوب است و از دست دادن اصطکاک با کره کوچک است، عمر مفید دریچه پنوماتیک طولانی است.

3، مقاومت در برابر مایع کوچک: دریچه پنوماتیک کوچکترین کوچکترین مقاومت مایع در همه دسته بندی شیر است، حتی دریچه توپ پنوماتیک کاهش یافته است، مقاومت مایع آن بسیار کوچک است.

4 مهر و موم پایه قابل اعتماد است: دارای دو سطح مهر و موم شده است و مواد سطح آب بندی دریچه توپ به طور گسترده ای در پلاستیک های مختلف استفاده می شود. این دارای عملکرد مهر و موم خوب است و می تواند به طور کامل در سیستم خلاء مهر و موم شده است. همچنین به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است، زیرا ساقه شیر تنها بدون حرکت حرکت می کند. مهر و موم بسته بندی به راحتی شکسته نمی شود، و ظرفیت آب بندی افزایش می یابد به عنوان فشار متوسط افزایش می یابد.

5، عملکرد مهر و موم صندلی صندلی خوب است: حلقه مهر و موم ساخته شده از مواد الاستیک مانند PTFE، ساخت و ساز به راحتی می توانید مهر و موم شده، و توان آب بندی دریچه پنوماتیک با افزایش فشار متوسط افزایش می یابد.

6. رانش راننده گشتاور اصطکاکی ساقه دریچه را کاهش می دهد، که باعث می شود ساقه شیر صاف و انعطاف پذیر برای عملیات طولانی مدت است. ساختار ساده، کوچک و سبک وزن است.

7، آسان برای کار، باز کردن و بستن به سرعت: از کامل کامل تا خاموش تا 90 درجه چرخش، آسان برای کنترل فاصله های طولانی.

8، تعمیر و نگهداری آسان: شیر دریچه ساده در ساختار، حلقه مهر و موم است به طور کلی فعال، حذف و جایگزینی راحت تر است. هنگامی که به طور کامل باز یا کاملا بسته شده، سطح مهر و موم توپ و صندلی شیر از محیط جدا شده است. هنگامی که وسیله عبور می کند، دریچه ای برای مهر و موم ایجاد نمی کند. فرسایش سطح.

9 طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی: قطر از کوچک به چند میلی متر، تا چند متر، از خلاء بالا به فشار بالا می تواند به دلیل ماهیت پاک کردن دریچه توپ در طول فرآیند باز و بسته شدن، می تواند در رسانه ها با ذرات جامد معلق استفاده شود.

10، دقت بالا پردازش: گران قیمت نیست، باید از درجه حرارت بالا استفاده شود، مانند ناخالصی در خط لوله، آسان می شود توسط ناخالصی مسدود شده، و در نتیجه شیر نمی تواند باز شود.


پرس و جو
این است کارخانه ابزار Yuyao No.4, اگر شما هر گونه سوال، درخواست، و غیره، لطفا با استفاده از این فرم با ما تماس بگیرید. تمام نظرات و پیشنهادات شما استقبال می شود.)
Contact us

تلفن: 0086-574-62833672

فکس: 0086-574-62811735

وب: www.fluid-valve.com

افزودن: No.66 Changxin Road، Yuyao شهر، استان ژجیانگ، چین

ایمیل: valve@fluid-valve.com