دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای

درمان سطح سلولهای دریایی

درمان سطوح شیر سلولی می تواند به اسپری حرارتی و رنگ اسپری تقسیم شود. پاشش حرارتی یکی از تکنیک های اضافه کردن یک لایه محافظ به سطح یک دستگاه است. پاشش حرارتی استفاده از منابع گرمای تراکم انرژی بالا مانند شعله های احتراق گاز، قوس، پلاسما، گرمایش الکتریکی، انفجارهای گاز و غیره، پس از گرم کردن یا ذوب فلزات و یا مواد غیر فلزی و اسپری کردن آنها به پایه اولیه سطح به شکل اتمیزاسیون برای تشکیل لایه اسپری. پاشش حرارتی می تواند مقاومت خوردگی، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر دمای بالای سطح دریچه های الکترونی را بهبود بخشد و عمر مفید محصول را افزایش دهد.


رنگ اسپری یکی از روش های رایج تر است. این رنگ متعلق به یک ماده غیر فلزی است و به سطح فلز یا حفره داخلی اعمال می شود تا به طور موثر محیط و محیط را برای مقاصد ضد خوردگی جداسازی نماید.


محیط زیست خورنده را کنترل کنید


کنترل محیط خوردگی عمدتا برای محیط کار است که در آن دریچه الکترونی قرار دارد. به عنوان مثال، می تواند به طور موثر کنترل گرد و غبار، بخار آب، دود و گازهای سمی در محیط را برای حفظ محیط زیست پاک و خشک.


پرس و جو
این است کارخانه ابزار Yuyao No.4, اگر شما هر گونه سوال، درخواست، و غیره، لطفا با استفاده از این فرم با ما تماس بگیرید. تمام نظرات و پیشنهادات شما استقبال می شود.)
Contact us

تلفن: 0086-574-62833672

فکس: 0086-574-62811735

وب: www.fluid-valve.com

افزودن: No.66 Changxin Road، Yuyao شهر، استان ژجیانگ، چین

ایمیل: valve@fluid-valve.com